Help jij ons aan een nieuwe beamer?

Wij zijn op zoek naar een nieuwe beamer die wij kunnen gebruiken voor trainingen en workshops voor onze vrijwilligers.

We vinden het belangrijk dat de kennis en ervaring van onze vrijwilligers continu groeit. Zo kunnen vrijwilligers nieuwe, anderstalige Utrechters op een zo goed mogelijke manier ondersteunen bij hun ontwikkeling.

Elke maand organiseren we trainingen en workshops voor vrijwilligers. Om de informatie en kennis duidelijk over te brengen zijn wij op zoek naar een nieuwe beamer, of geld om een beamer aan te schaffen.

Ook andere kantoorapparatuur is welkom: we zoeken bijvoorbeeld nog 5 grote computerschermen.

Kun jij onze wensen helpen vervullen? Neem dan contact op met Nine via info@taaldoetmeer.nl

Lees meer over de mogelijkheden om met Taal Doet Meer samen te werken als bedrijf.
Liever vrijwilliger worden? Kijk bij onze vacatures.

Alle vragen

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!