Medewerkers Taal Doet Meer

Bij Taal Doet Meer werken de onderstaande beroepskrachten, gezamenlijk ruim 13 fte:

Andrea Catshoek
plv. bureaumanager
andrea@taaldoetmeer.nl

Anne Matting
projectmedewerker Jeugd
anne@taaldoetmeer.nl

Annemarie van Voorst
projectleider Jeugd
annemarie@taaldoetmeer.nl

Chaima Masouti
projectmedewerker Taalcoaching
chaima@taaldoetmeer.nl

Dayenne Bosveld
communicatie & werving
dayenne@taaldoetmeer.nl

Dennis van Tiel
financiën en administratie
dennis@taaldoetmeer.nl

Dirkje van den Berg
projectleider Taalcoaching
dirkje@taaldoetmeer.nl

Eelke Esman
taalconsulent NT2 / ondersteuner digiTaalhuis
eelke@taaldoetmeer.nl

Ellen Visser
senior projectleider Taalcoaching
ellen@taaldoetmeer.nl

Hafsa el Adouti
projectmedewerker Taalcoaching
hafsa@taaldoetmeer.nl

Ivelina Koleva
administratief medewerker
ivelina@taaldoetmeer.nl

Lineke Maat
directeur
lineke@taaldoetmeer.nl

Mariëlle van Rooij
taalconsulent NT2
marielle@taaldoetmeer.nl

Melissa Romaní
projectleider Taalcoaching

Merlijn Slothouber
senior projectleider Jeugd

Mirjam van Dijk
projectleider Jeugd

Nine de Langen
bureaumedewerker

Rachida Lalouh
projectmedewerker

Rita van den Heuvel
bureaumanager

Yvonne Blok
projectleider Taalcoaching

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!