Medewerkers Taal Doet Meer

Bij Taal Doet Meer werken de onderstaande beroepskrachten:

Anandi Schelfhout
projectmedewerker Jeugd
anandi@taaldoetmeer.nl
06 – 18210430

Andrea Catshoek
coördinator secretariaat
andrea@taaldoetmeer.nl
06-18536786

Anne Matting
projectleider Jeugd
anne@taaldoetmeer.nl
06-18210419

Anne Rutten
projectleider Stadsnetwerk Gelijke Kansen
stadsnetwerk@taaldoetmeer.nl
06-16427574

Chaima Masouti
projectmedewerker Volwassenen
chaima@taaldoetmeer.nl
06-18210425

Dennis van Tiel
financiën en administratie
dennis@taaldoetmeer.nl

Dirkje van den Berg
projectleider Volwassenen
dirkje@taaldoetmeer.nl
06-18210429

Ellen Visser
programmaleider Volwassenen
ellen@taaldoetmeer.nl
06-26475813

Hafsa el Adouti
projectmedewerker Volwassenen
hafsa@taaldoetmeer.nl
06-18210427

Ivelina Koleva
medewerker secretariaat
ivelina@taaldoetmeer.nl
06-42558397

Karlien van den Brink
taalconsulent
karlien@taaldoetmeer.nl
06- 18101826

Lineke Maat
directeur
lineke@taaldoetmeer.nl
06-18210420

Mandy Müller
coördinator communicatie & werving
mandy@taaldoetmeer.nl
06- 18898671

Marijn Schuman
medewerker secretariaat
marijn@taaldoetmeer.nl

Melissa Romaní
projectleider Volwassenen

Michelle van Veen
projectmedewerker Volwassenen

06-18210418

Mirjam van Dijk
projectleider Jeugd

06-18210433

Nody Hourmus
communicatieadviseur
nody@taaldoetmeer.nl
06-28487350

Pauline Kranenburg
projectmedewerker Jeugd
pauline@taaldoetmeer.nl
06-44987583

Rachida Lalouh
projectmedewerker Jeugd

06-28487354

Rita van den Heuvel
medewerker secretariaat

Roy Kreeftmeijer
programmaleider Jeugd

06- 31537719

Syrinx Fakkeldij
projectleider Volwassenen

06-18898674

Wendelijn Vollbehr
taalconsulent

06-18210423

Yvonne Blok
projectleider Volwassenen

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!