Medewerkers Taal Doet Meer

Bij Taal Doet Meer werken de onderstaande beroepskrachten, gezamenlijk ruim 13 fte:

Anandi Schelfhout
projectmedewerker Jeugd
anandi@taaldoetmeer.nl
06 – 18210430

Andrea Catshoek
bureaumanager
andrea@taaldoetmeer.nl

Anne Matting
projectleider Jeugd
anne@taaldoetmeer.nl
06-18210419

Chaima Masouti
projectmedewerker Volwassenen
chaima@taaldoetmeer.nl
06-18210425

Dennis van Tiel
financiën en administratie
dennis@taaldoetmeer.nl

Dirkje van den Berg
projectleider Volwassenen
dirkje@taaldoetmeer.nl
06-18210429

Eelke Esman
taalconsulent NT2 / ondersteuner digiTaalhuis
eelke@taaldoetmeer.nl
06-18210423

Ellen Visser
senior projectleider Volwassenen
ellen@taaldoetmeer.nl
06-26475813

Evelien Harte
projectmedewerker Stadsnetwerk Taal & Huiswerk
evelien@taaldoetmeer.nl
06- 44987583

Hafsa el Adouti
projectmedewerker Volwassenen
hafsa@taaldoetmeer.nl
06-18210427

Ivelina Koleva
administratief medewerker
ivelina@taaldoetmeer.nl

Lineke Maat
directeur
lineke@taaldoetmeer.nl
06-18210420

Mariëlle van Rooij
taalconsulent NT2
marielle@taaldoetmeer.nl

Melissa Romaní
projectleider Volwassenen

Merlijn Slothouber
senior projectleider Jeugd

06-31537719

Michelle van Veen
projectmedewerker Volwassenen

06-18210418

Mirjam van Dijk
projectleider Jeugd

06-18210433

Nine de Langen
bureaumedewerker

Nody Hourmus
projectleider communicatie & werving
nody@taaldoetmeer.nl
06-28487350

Rachida Lalouh
projectmedewerker Jeugd

06-28487354

Rita van den Heuvel
bureaumanager

Yvonne Blok
projectleider Volwassenen

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!