Medewerkers Taal Doet Meer

Bij Taal Doet Meer werken de onderstaande beroepskrachten, gezamenlijk ruim 9 fte:

Annemarie van Voorst
projectleider Jeugd
annemarie@taaldoetmeer.nl

Carien Westenbroek, junior taalconsulent Taal doet meer

Carien Westenbroek
junior taalconsulent
carien@taaldoetmeer.nl

Dennis van Tiel, financiën en administratie Taal doet meer

Dennis van Tiel
financiën en administratie
dennis@taaldoetmeer.nl

Dirkje van den Berg
projectleider Taalcoaching
dirkje@taaldoetmeer.nl

Ellen Visser
senior projectleider Taalcoaching
ellen@taaldoetmeer.nl

Ivelina Koleva, administratief medewerker Taal doet meer

Ivelina Koleva
administratief medewerker
ivelina@taaldoetmeer.nl

Liezelot van Duivendijk
projectmedewerker
liezelot@taaldoetmeer.nl

Lineke Maat, directeur Taal doet meer

Lineke Maat
directeur
lineke@taaldoetmeer.nl

Mariëlle van Rooij
taalconsulent NT2
marielle@taaldoetmeer.nl

Mascha Sillevis
projectmedewerker

Melissa Romaní
projectleider Taalcoaching

Merlijn Slothouber
senior projectleider Jeugd

Mirjam van Dijk
projectleider Jeugd

Nine de Langen, bureaumedewerker Taal doet meer

Nine de Langen
bureaumedewerker

Rita van den Heuvel, bureaumanager Taal doet meer

Rita van den Heuvel
bureaumanager

Yvonne Blok
projectleider Taalcoaching

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!