Medewerkers Taal Doet Meer

Bij Taal Doet Meer werken de onderstaande beroepskrachten:

Aide Fetahaj
projectmedewerker jeugd
aide@taaldoetmeer.nl
06-182 104 30

Anandi Schelfhout
projectmedewerker jeugd
anandi@taaldoetmeer.nl
06-182 104 33

Andrea Catshoek
coördinator secretariaat
andrea@taaldoetmeer.nl
06-185 367 86

Anne Matting
projectleider jeugd
anne@taaldoetmeer.nl
06-182 104 19

Anne Rutten
projectleider Stadsnetwerk Gelijke Kansen
stadsnetwerk@taaldoetmeer.nl
06-164 275 74

Annelieke Acda
coördinator communicatie
annelieke@taaldoetmeer.nl
06-188 986 71

Astrid Koperberg
projectleider volwassenen
astrid@taaldoetmeer.nl
06-182 104 29

Ceyda Albrecht
communicatiemedewerker & secretariaatsmedewerker
ceyda@taaldoetmeer.nl
06 – 182 104 20

Chaima Masouti
projectmedewerker volwassenen
chaima@taaldoetmeer.nl
06-182 104 25

Daniëlle Sauren
projectleider volwassenen
danielle@taaldoetmeer.nl
06-182 104 17

Dennis van Tiel
financiën en administratie
dennis@taaldoetmeer.nl
030-294 75 94

Ellen Visser
adjunct directeur
ellen@taaldoetmeer.nl
06-264 758 13

Hafsa el Adouti
projectmedewerker volwassenen
hafsa@taaldoetmeer.nl
06-182 104 27

Jantien van Bergen
projectleider jeugd
jantien@taaldoetmeer.nl
06-449 875 83

Julia Zegeling 
projectleider Stadsnetwerk en jeugd
julia@taaldoetmeer.nl
06-392 642 21

Karlien van den Brink
taalconsulent
karlien@taaldoetmeer.nl
06-181 018 26

Liesbeth Lenselink
projectleider volwassenen
liesbeth@taaldoetmeer.nl
06-182 104 18

Marijn Schuman
medewerker secretariaat
marijn@taaldoetmeer.nl
06 – 284 873 54

Michelle van Veen
projectleider volwassenen

06-182 104 18

Roy Kreeftmeijer
directeur
roy@taaldoetmeer.nl
06 315 377 19

Soledad Asselman
projectmedewerker volwassenen

06- 185 794 91

Syrinx Fakkeldij
projectleider volwassenen

030-294 75 94

Wendelijn Vollbehr
taalconsulent

06-182 104 23

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!