Medewerkers Taal Doet Meer

Bij Taal Doet Meer werken de onderstaande beroepskrachten:

Aide Fetahaj
projectmedewerker Jeugd
aide@taaldoetmeer.nl
06-182 104 30

Anandi Schelfhout
projectleider Jeugd
anandi@taaldoetmeer.nl
06-182 104 33

Andrea Catshoek
coördinator secretariaat
andrea@taaldoetmeer.nl
06-185 367 86

Anne Matting
projectleider Jeugd
anne@taaldoetmeer.nl
06-182 104 19

Anne Rutten
projectleider Stadsnetwerk Gelijke Kansen
stadsnetwerk@taaldoetmeer.nl
06-164 275 74

Annelieke Acda
coördinator communicatie
annelieke@taaldoetmeer.nl
06-188 986 71

Ceyda Albrecht
communicatiemedewerker
ceyda@taaldoetmeer.nl
06 – 182 104 20

Chaima Masouti
projectmedewerker Volwassenen
chaima@taaldoetmeer.nl
06-182 104 25

Daniëlle Sauren
projectleider Volwassenen
danielle@taaldoetmeer.nl
06-182 104 17

Dennis van Tiel
financiën en administratie
dennis@taaldoetmeer.nl
030-294 75 94

Ellen Visser
adjunct directeur
ellen@taaldoetmeer.nl
06-264 758 13

Hafsa el Adouti
projectmedewerker Volwassenen
hafsa@taaldoetmeer.nl
06-182 104 27

Ivelina Koleva
medewerker secretariaat
ivelina@taaldoetmeer.nl
06-425 583 97

Jantien van Bergen
projectmedewerker Jeugd
jantien@taaldoetmeer.nl
06-449 875 83

Karlien van den Brink
taalconsulent
karlien@taaldoetmeer.nl
06-181 018 26

Marijn Schuman
medewerker secretariaat
marijn@taaldoetmeer.nl
06 – 284 873 54

Michelle van Veen
projectleider Volwassenen

06-182 104 18

Rita van den Heuvel
medewerker secretariaat

030-294 75 94

Roy Kreeftmeijer
directeur

06- 315 377 19

Soledad Asselman
projectmedewerker Volwassenen

06- 185 794 91

Syrinx Fakkeldij
projectleider Volwassenen

06-188 986 74

Wendelijn Vollbehr
taalconsulent

06-182 104 23

Laat jij een nieuwe Utrechter zich ook thuisvoelen? Kom in actie of doneer!